Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило рейтинги ПУМБ
09 листопада 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings у жовтні 2021 підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ)  Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) на рівні «В». Прогноз рейтингу – «стабільний».                                                                                        

Також, було підтверджено національний довготривалий рейтинг ПУМБ на рівні «АА- (укр)». Рейтинг відображає кредитоспроможність ПУМБ порівняно із аналогічними українськими банками.

Банк показує стабільне зростання за всіма показниками:

• станом на 30 вересня 2021 року, ПУМБ заробив 3.02 млрд. грн, що на 46,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Операційний дохід банку за 9 місяців 2021 року становить понад 7,6 млрд гривень проти 5,68 млрд гривень за аналогічний період 2020 року.

• чистий кредитний портфель банку склав 49,3 млрд гривень (зростання чистого кредитного портфелю з початку року становить +31%)

• активи ПУМБ складають 106,3 млрд гривень (зростання з початку року становить +41%), а зобов'язання – 94,9 млрд гривень (зростання становить+45% на початок року)

• кошти клієнтів становлять понад 84,5 млрд гривень (зростання з початку року склало +47%)

• власний капітал банку на 30 вересня становив 11,38 млрд гривень.

Ліквідність та достатність капіталу банку значно перевищують нормативи, встановлені регулятором. Коефіцієнт покриття ліквідністю (LCR) в іноземній валюті склав 209,7%%, у всіх валютах – 166,6% при нормативі не менше 100%. Коефіцієнт чистого стабільного фінансування (NSFR) склав 137,7%, при нормі не менше 80%. Станом на 30 вересня 2021 року показник достатності регулятивного капіталу ПУМБ склав 15,1%, що перевищує нормативне значення 10%, а достатність основного капіталу склала 11,2%, при нормативному значенні не менше 7%.

З повною фінансовою звітністю ПУМБ можна ознайомитись на сайті.

ПУМБ є найбільшим українським банком з приватним капіталом, який вже 30 років стабільно працює на банківському ринку України. Станом на 31.09.2021, банку довіряє понад 1,6 млн клієнтів – фізичних осіб та 83 тис. корпоративних клієнтів. 40 з ТОП-100 найбільших компаній України – клієнти ПУМБ.

 

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок