Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Портфель депозитів фізичних осіб ПУМБ в гривні сягнув 12 млрд
23 липня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) продовжує нарощувати портфель пасивів. З початку 2021 року портфель гривневих депозитів фізичних осіб ПУМБ збільшився на 22% або +2 168 млн грн, досягши станом на 22.07.2021 року позначки 12,004 млрд грн.

За офіційними даними НБУ загалом по банківській системі України депозитний портфель фізичних осіб у гривні протягом січня-червня 2021 року збільшився на 8,1%, у той час як приріст гривневого депозитного портфеля фізичних осіб ПУМБ за той самий період становив 16,9%.

В структурі загального обсягу депозитного портфеля роздрібних клієнтів ПУМБ доля гривневих вкладів на сьогодні становить понад 63%. При цьому, для порівняння, ще на початок 2019 року цей показник був трохи быльшим за 44%.

В структурі депозитного гривневого портфеля переважає строковий депозит «Дохідний» – на нього припадає понад 70% портфеля. Максимальна дохідність за цим вкладом складає до 10% річних в гривні.  

Приріст депозитного портфеля в гривні зумовлений рядом факторів. Бажаючи зафіксувати більш високу дохідність (в умовах стабільного тренду на зниження їх дохідності, що триває в Україні вже другий рік поспіль), існуючі та нові клієнти банку відкривають нові депозити саме у гривні. Найпопулярніша комбінація – класичний строковий депозит («Дохідний») та депозит на вимогу («Вільний). В середньому, один роздрібний клієнт ПУМБ має 2 діючих депозити. Більше 85% депозитів клієнти пролонгують на новий термін.

Також, на зростання гривневого портфеля пасивів впливає значно вища, ніж за валютними вкладами, дохідність. Ставки за гривневими депозитами в ПУМБ складають: до 10% річних для  депозиту «Дохідний, до 8,5% річних для депозиту «Накопичувальний» та до 5% річних для депозиту «Вільний». В той час як дохідність валютних вкладів не перевищує 0,1% річних.

«Українці віддають перевагу гривневим депозитним продуктам для зберігання своїх заощаджень через стабільний курс гривні та привабливі депозитні ставки у національній валюті. А ПУМБ, як банк для депозитів, вони обирають завдяки хорошій репутації та високій надійності, яку ми гарантуємо для кожного вкладу. Сьогодні ПУМБ  в ТОП-4 найбільш прибуткових банків України, а також в ТОП-5 за розміром загального депозитного портфеля фізичних осіб. ПУМБ - ровесник незалежної України, наші високі фінансові результати та конкурентна дохідність депозитів – найкраща гарантія для клієнтів, що наш банк збереже та примножить їхні заощадження», - прокоментував Дмитро Дудник, директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ

 

______________________________________________

За даними НБУ станом на 1 червня 2021 року ПУМБ посідає 5 місце серед усіх банків в Україні за загальним (у гривневому эквіваленті) обсягом депозитного портфеля фізичних осіб, та 1 місце за загальним обсягом депозитного портфеля фізичних осіб серед банків з приватним капіталом. Загальний портфель коштів роздрібних клієнтів ПУМБ, який включає залишки на строкових депозитах та вкладах на вимогу в гривні та іноземних валютах, а також залишки на поточних (карткових) рахунках, станом на 1 червня 2021 року склав 29,143 млрд.грн. (у гривневому эквіваленті).

 

За офіційними даними НБУ ПУМБ увійшов до ТОП-5 банків (серед 75 діючих в України банків) за приростом роздрібного депозитного портфелю у нац. валюті у 2020 році. Так зокрема ПУМБ посів:

5 місце – за обсягом приросту загального (кошти на вимогу та строкові депозити) портфелю в гривні.
5 місце за обсягом приросту строкових депозитів фізичних осіб у гривні.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок