![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/letter_img.png)
20 травня українські школярі та школярки зустрілись із фахівцями та фахівчинями з промислової індустрії. Це остання кар’єрна зустріч в рамках шостого національного проєкту “Моя кар’єра в Україні”.
Другий етап проєкту, організованого Центром «Розвиток КСВ» спільно з Career Hub та банком ПУМБ, зібрав 35 учасників/-ць та 5 професіоналів/-ок зі сфери промисловості.
«Виробнича сфера створює енергію, машини, продукцію - все, що є навколо нас. В учасників/-ць була можливість познайомитись із успішними людьми, які знаходять рішення та генерують ідеї не гірше, ніж фахівці креативної сфери», - Тарас Деркач, керівник платформи Career Hub.
«Сфера промисловості дуже перспективна. Це гарна можливість прийти працювати в компанію, розвивати її та впроваджувати інновації, або розпочати власну справу», - Тетяна Колесник, КСВ-менеджерка ПУМБ.
Представники та представниці промислової галузі розповіли більше про роботу в промисловому секторі, поділилися своїми знаннями, досвідом та порадами.
«Ніхто не зможе стати генералом, якщо про це не думати і не планувати. Тільки якщо ставити амбітні цілі - можна досягти успіху. Зокрема, в роботі спеціаліста/-ки промислової сфери», - розповів директор з охорони праці, промислової безпеки та екології в ПАТ «ММК ІМ. ІЛЛІЧА» Олег Астаф’єв.
«Задачі, з якими ми зіштовхуємось щодня, потребують комплексного рішення. Часто такі проблеми можливо вирішити ефективно командою, ніж кількома спеціалістами/-ками окремо», - пояснила начальниця дільниці водопідготовки та сироповарки Coca-Cola, Оксана Харіна.
«Знайти себе в агрономічній галузі може кожен, адже ця сфера дуже багатогранна та широка. В нашій компанії, наприклад, працюють і будівельники, і біологи, і психологи», - розповів начальник агровідділу агроіндустріального холдингу «Миронівський Хлібопродукт» Віктор Марценюк.
«Гарний будівельник, як і хороший спеціаліст в будь-якій іншій сфері, має відчувати драйв та велике бажання досягти своє мети, вчитися новому кожного дня», - підкреслив гендиректор ТОВ «АЛД ІНЖИНІРИНГ ТА БУДІВНИЦТВО» Олексій Лебедєв.
«Аби присвятити себе сфері енергетики, лише знань електротехніки буде недостатньо. Потрібно добре розумітися в математиці, в аеродинаміці, у механіці, і навіть вміти трохи прогнозувати погоду», - наголосив директор ТОВ "ДТЕК ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ” Артем Попов.
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок