Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ став учасником 28-го "Пробігу під каштанами"
31 травня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Команда ПУМБ вдев’яте взяла участь у наймасштабнішому спортивно-благодійному проєкті України – «Пробігу під каштанами». Банк представили 100 волонтерів.

Дев’ятий рік банк ПУМБ підтримує спортивно-благодійний проєкт «Пробіг під каштанами». Для банку це можливість просувати здоровий спосіб життя серед співробітників, мотивувати команду займатися бігом та допомагати вирішенню соціальної проблеми – забезпечення сучасним обладнанням провідної клініки, де виконується корекція найскладніших вроджених вад серця дітей з перших годин після народження.

30 травня 2021 року задля порятунку маленьких сердець 100 волонтерів ПУМБ пробігли центральними вулицями столиці та онлайн у різних куточках України. «Пробіг під каштанами» – це біг заради життя. Усі зібрані в рамках проєкту кошти будуть передані в Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, який є головною установою в галузі дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України та єдиним високоспеціалізованим медичним закладом України.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок