Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Торговий еквайринг для Вашого бізнесу за акційним тарифом!
17 травня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запускає акцію для бізнес-клієнтів сегменту мікро та малого бізнесу на користування торговим еквайрингом.

Так, у період з 14 травня до 31 серпня 2021 року клієнти банку, які ведуть торгово-сервісну діяльність, мають змогу укласти договір на використання POS-терміналу за акційним тарифом у розмірі 1 гривні щомісяця.

При цьому, незалежно від кількості встановлених терміналів, акційна вартість за кожну встановлену одиницю залишається незмінною. Не впливає на тариф і одночасне використання терміналу декількома клієнтами (мультимерчантами).

Діятиме такий тариф протягом наступних 3 місяців з моменту підписання договору.

Аби взяти участь у акції та скористатись перевагами безлімітного еквайрингу, потрібно:

  • Бути новим клієнтом, що раніше не мав договору торгового еквайрингу у банку ПУМБ, або мати закритий договір станом на 01.01.2021;
  • Мати відкритий поточний рахунок у ПУМБ;
  • Мати постійний, середньомісячний оборот через один POS-термінал не менше 30 тис. грн./міс.

Отримати додаткову інформацію можна, звернувшись до найближчого відділення банку  або за телефоном 0 800 501 275 (з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00).

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок