Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Центр «Розвиток КСВ» і Career Hub спільно з банком ПУМБ провели першу зустріч з експертами медичної сфери для учасників проєкту «Моя кар’єра в Україні»
07 травня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Мета проєкту «Моя кар’єра в Україні» - показати молодому поколінню можливості для самореалізації в Україні, надихнути на свідомий вибір професії та створити платформу для передачі досвіду успішних людей молоді.

Тарас Деркач, керівник платформи Career Hub: «У підлітків є багато питань про їхнє майбутнє та їхню професію. Зрозуміло, що на всі питання не можуть відповісти батьки та вчителі. Тому вже шостий рік поспіль ми збираємо дітей з усієї України, щоб поговорити з успішними людьми, які мають великий досвід та можуть поділитися, через що вони проходили на своєму кар’єрному шляху».

«В учасників проєкту вже є мрія та мета, яку вони зазначили у мотиваційних листах. Вони не пливуть за течією, а намагаються щось змінити. І в цьому проєкті підлітки продовжать свій розвиток. Ми допоможемо їм визначитися з майбутньою сферою діяльності, додамо впевненості у власних силах аби сміливо рухатися вперед», – зазначила Тетяна Колесник, КСВ-менеджерка банку ПУМБ.

55 учнів з різних куточків України 5 травня відвідали першу кар’єрну зустріч з експертами медичної сфери. Прослухали 5 неймовірних спікерів та спікерок, розвіювали міфи та шукали відповіді на найпоширеніші запитання в сфері медицини.

Своїм досвідом з учасниками ділилися:

  • сімейна лікарка та співзасновниця ГО «Медичні лідери»  Дарина Дмитрієвська;
  • кардіологиня, терапевтка та медична директорка мережі лікарень «Добробут» Тетяна Анікєєва;
  • ветеринарна лікарка та засновниця центру реабілітації та фізичного здоров’я “Step UP” Анна Баришнікова;
  • лікарка-дієтологиня та засновниця Клініки дієтології Самойленко Наталія Самойленко;
  • фармацевт і менеджер проєктного офісу корпорації “Артеріум” Артем Бондарєв.

Підлітки дізналися, чому лікар має бути багатопрофільним та чому стати одразу відомим в медичній сфери нелегко, скільки треба пропрацювати, щоб стати затребуваним лікарем, та де з перших років навчання можна практикуватись. Але найголовніше юні медики зрозуміли, що лише постійний професійний розвиток та мотивація йти далі дозволять реалізувати власний потенціал.

«Якщо ти дійсно мрієш стати лікарем/кою, варто починати пробувати себе вже прямо зараз. Прийти, подивитись та почергувати разом із іншими лікарями. Зрозуміти, чи готовий ти присвятити цьому своє життя», - порекомендувала кардіологиня, терапевтка та медична директорка мережі лікарень «Добробут» Тетяна Анікєєва.

«Щоб стати дієтологом, потрібно починати із себе. Хто, як не сам лікар, буде амбасадором здорового харчування та корисних звичок», - наголосила лікарка-дієтологиня та засновниця Клініки дієтології Самойленко Наталія Самойленко. 

«Робота з тваринами надихає, але ветеринари схильні до вигорання. Втім, якщо правильно розподіляти те, чим хочеш займатися, то все вийде”, - впевнена ветлікарка та засновниця центру реабілітації та фізичного здоров’я “Step UP”» Анна Баришнікова.

Нагадаємо, що на наших учасників попереду чекають зустрічі з експертами у сфері послуг, креативної, медійної, економічної та промислової сфер. Проєкт «Моя кар’єра в Україні» триватиме до кінця навчального року.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок