Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ видав більше 4 млрд грн на підтримку малого і середнього бізнесу
28 квітня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) видав більше 4 млрд грн кредитних коштів на підтримку підприємництва у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9».

Лише за перший квартал 2021 року банк профінансував сегмент малого та середнього бізнесу на суму у майже 2 млрд грн та допоміг ще 140 компаніям отримати доступ до дешевшого кредитного ресурсу.

За словами Віктора Харковця, керівника з мікрокредитування департаменту малого бізнесу ПУМБ, попит на кредити за доступною відсотковою ставкою продовжує динамічно зростати. Пов’язано це і з тим, що з кінця минулого року розраховувати на державну підтримку можуть компанії з річним оборотом до 20 млн євро.

«Зі зростаючим інтересом представників малого та середнього бізнесу до програми, ми також спостерігаємо і нові тенденції у потребах клієнтів, під які оформлюються кредити. Якщо ще наприкінці року частка позик на поповнення обігових коштів у структурі портфелю ПУМБ була лише 19%, за результатами I кварталу 2021 року вона вже становила майже 40%. Попит на фінансування оборотного капіталу виріс і за рахунок того, що аграрії активно залучали кредитні кошти за програмою «5-7-9» на весняні посівні роботи», - відмічає Віктор Харковець.

Загалом з початку дії програми банк профінансував більше 540 підприємств. З такими показниками ПУМБ продовжує утримувати лідируючі позиції на ринку та посідати друге місце серед банків-учасників «Доступні кредити 5-7-9» за об’ємом виданих коштів.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок