Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Купуйте техніку на eldorado.ua в розстрочку від ПУМБ без переплат!
05 березня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Відтепер клієнти ПУМБ можуть скористатися сервісом «Сплачуйте частинами» в Ельдорадо та придбати техніку і електроніку у розстрочку на 3, 6 та 8 місяців без комісії та переплат! Прекрасна можливість встигнути придбати подарунки до 8 березня, дня народження або ж просто нарешті купити омріяний телефон чи холодильник! Адже сервіс «Сплачуйте частинами» від ПУМБ робить омріяну покупку доступною вже зараз без переплат. Активувати сервіс «Сплачуйте частинами» можна на будь-яку покупку на сайті eldorado.ua на суму від 500 грн.

Щоб скористатися пропозицією, потрібно мати кредитну картку ПУМБ: всеМОЖУ або soloМАНДРИ. Замовити картку можна в ПУМБ Online, Viber-банкінгу ПУМБ або звернувшись до відділення чи колл-центру. Щоб оформити сервіс, потрібно на сайті магазину обрати опцію «Оплата частинами/Супер розстрочка» і обрати зі списку банків ПУМБ. Наступний крок – оплата вартості онлайн. Після цього клієнт отримує повідомлення із пропозицією активувати сервіс «Сплачуйте частинами», кількістю місяців та сумою щомісячної оплати. Після підтвердження активації сервісу «Сплачуйте частинами» за допомогою безкоштовної відправки SMS-коду у відповідь на номер 2242 або у Viber-боті, надійде повідомлення про підключення. Ще ніколи купувати техніку онлайн не було так просто і вигідно!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок