Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Кредитний портфель сегмента малого бізнесу ПУМБ досяг 4 млрд грн
28 січня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За результатами 2020 року кредитний портфель малого бізнесу Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) сягнув позначки у 4 млрд грн. При цьому загальний приріст, у порівняні з минулорічними показниками,  становив більше 1 млрд грн (43%).

Найбільшим попитом серед клієнтів малого бізнесу протягом року користувався напрямок державної програми «Доступні кредити 5-7-9» з рефінансування поточних кредитів під 0%, кредитні лінії на поповнення оборотних коштів, овердрафт, факторинг та лізинг.

«Нам довіряє більше 63 тис. підприємців. Це велика честь і відповідальність одночасно. Дані лише демонструють, яким би економічно складним не був минулий рік, ми пліч-о-пліч пройшли через нього з нашими клієнтами -  підтримуючи їх фінансово та пропонуючи найоптимальніші рішення» - зазначає Директор департаменту по роботі з малим бізнесом ПУМБ Олена Рудик.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок