Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ та Фонд Ріната Ахметова доставили 21 кисневий концентратор до лікарень північно-східного регіону України
24 грудня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

21 кисневий концентратор доставлено до «Дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди» Сумської міської ради, «Обласної клінічної інфекційної лікарні» Харківської обласної ради, «Міської клінічної багатопрофільної лікарні №17» Харківської міської ради, «5-ї міської клінічної лікарні Полтавської міської ради».

Кисневе обладнання життєво необхідне для лікування хворих з середнім ступенем тяжкості. 10-літровий кисневий концентратор KSOC-5, Jiangsu Konsung Bio-Medical Science and Technology Co. Ltd, може одночасно забезпечувати двох пацієнтів, які потребують кисневої підтримки під час лікування COVID-19. Ця безпечна у використанні та енергозберігаюча модель кисневого концентратору стане у нагоді й після пандемії: може бути використана для лікування не тільки захворювань органів дихання, але й серцево-судинної та церебральної судинної систем, захворювань гіпоксії.

«ПУМБ продовжує допомагати своїй країні у складний час. Ми підтримуємо лікарні у тяжкій боротьбі з COVID-19. Разом з Фондом Ріната Ахметова банк передав 21 кисневий концентратор до 4-х лікарень у 3-х північно-східних областях. Всього ми доставили 140 концентраторів у 27 лікарень у різних куточках України. Сучасне медичне обладнання допоможе врятувати не одне життя, а коли закінчиться пандемія сприятиме ефективному лікуванню різних хвороб. Життя кожної людини безцінне», – наголосив Андрій Євсєєв, заступник керуючого Регіональним центром ПУМБ у м. Харків.

«Сьогодні в нашій лікарні перебувають пацієнти з середньотяжким та тяжким перебігом хвороби. Поки ковід не відступає, нам постійно необхідні в достатній кількості ліки, обладнання, кисень, засоби захисту та дезінфікуючі засоби. Вдячний ПУМБ та Фонду Ріната Ахметова за 6 потужних кисневих концентраторів. Вони допоможуть нам якісно лікувати харків’ян», – відмітив головний лікар Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні Павло Нартов.

«Всього у грудні Фонд Ріната Ахметова і ПУМБ закупили і вже передали в 27 лікарень різних регіонів країни 140 кисневих концентраторів. Устаткування вручено в рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні». Раніше Фонд, ПУМБ, ФК «Шахтар» і бізнеси групи SCM доставили в державні медустанови більше 200 апаратів ШВЛ високого класу, 200 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту і витратних матеріалів, 337 тисяч експрес-тестів і понад тисячу одиниць медичного та лабораторного обладнання», – сказала Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

Нагадаємо, що на початку грудня ПУМБ в партнерстві з Фондом Ріната Ахметова передав високоякісний ШВЛ до реанімації Київської міської клінічної лікарні №4. А навесні 2020 року закупив медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для лікарень Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Донецької та Луганської областей. Всього підтримку отримали 156 лікарень у східній та західній Україні. Банк та Фонд передали до медичних закладів 2 апарати штучної вентиляції легень, 2 інвазійних монітори пацієнта, понад 47 тис. захисних костюмів, 4,4 тис. наборів індивідуального захисту лікарів, 1200 санітайзерів та 650 пульсоксиметрів. Крім того, банк забезпечив за власні кошти страхуванням «СтопКоронавірус» 1,5 тис. лікарів у 9 опорних лікарнях.

Коли Україна стикнулася з пандемією, Рінат Ахметов першим прийшов на допомогу. Він об’єднав ресурси Благодійного Фонду, ДТЕК, ФК «Шахтер» та інших активів SCM. Завдяки цьому 300 мільйонів гривень направлено на допомогу країні у боротьбі з  коронавірусом. Це найбільший вклад одного благодійника у державну медицину. Для ефективної роботи Фондом був створений проєкт «Боротьба з COVID-19 в Україні», який став частиною програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». Проєкт не має аналогів у країні. Це сама велика, системна та масштабна приватна ініціатива, яка направлена на допомогу державним медзакладам у боротьбі з коронавірусом.
 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок