Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Для лікарень західного регіону ПУМБ та Фонд Ріната Ахметова закупили 21 кисневий концентратор
17 грудня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

21 кисневий концентратор доставлять до «Центральної міської лікарні» Рівненської міської ради, «Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи», «Тернопільської комунальної міської лікарні №2», «Чернівецької обласної клінічної лікарні».

Це обладнання життєво необхідне для лікування хворих з середнім ступенем тяжкості. 10-літровий кисневий концентратор KSOC-5, Jiangsu Konsung Bio-Medical Science and Technology Co. Ltd, може одночасно забезпечувати двох пацієнтів, які потребують кисневої підтримки під час лікування COVID-19. Ця безпечна у використанні та енергозберігаюча модель кисневого концентратору стане у нагоді й після пандемії: може бути використана для лікування не тільки захворювань органів дихання, але й серцево-судинної та церебральної судинної систем, захворювань гіпоксії.

«Разом з Фондом Ріната Ахметова банк доставить 21 кисневий концентратор до 4 лікарень у 4 областях західного регіону. Всього наша команда надасть 140 концентраторів для 27 лікарень у різних регіонах України. Прагнемо, щоб кисневе обладнання вчасно врятувало життя українців. Сьогодні боротьба з COVID-19 справа кожного українця, громади, бізнесу», – наголосив Андрій Бордіян, керуючий Регіональним центром ПУМБ у м. Львів.

«Благодійність – це приклад патріотизму. 17 грудня банк ПУМБ передав нашій установі шість кисневих концентраторів, які  будуть використовуватися для лікування пацієнтів з важкою формою Covid-19. Це обладнання є вкрай необхідним для наших пацієнтів. Щиро дякуємо нашим благодійникам за таку вагому підтримку!» – підкреслив генеральний директор «Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» Максим Прикупенко.

«Дякую ПУМБ та Фонду Ріната Ахметова за системну допомогу в боротьбі з коронавірусною хворобою. Впродовж цього складного періоду Фонд передав лікарням Львівщини десятки апаратів ШВЛ, тисячі захисних костюмів для медиків, експрес-тести. Це ті речі, які в нинішніх реаліях є безцінними, адже рятують життя. Сьогодні ми продовжуємо розширювати кисневу мережу в наших лікарнях. Розуміємо, що для багатьох хворих на коронавірус кисень важливіший, ніж будь-які ліки. Тому з великою вдячністю приймаємо подаровані кисневі концентратори. Партнерство з банком і Фондом демонструє, наскільки ефективною може бути співпраця бізнесу і влади у вирішенні найскладніших завдань», – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Нагадаємо, що на початку грудня ПУМБ в партнерстві з Фондом Ріната Ахметова передав високоякісний ШВЛ до реанімації Київської міської клінічної лікарні №4. А навесні 2020 року закупив медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для лікарень Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Донецької та Луганської областей. Всього підтримку отримали 156 лікарень у східній та західній Україні. Банк та Фонд передали до медичних закладів 2 апарати штучної вентиляції легень, 2 інвазійних монітори пацієнта, понад 47 тис. захисних костюмів, 4,4 тис. наборів індивідуального захисту лікарів, 1200 санітайзерів та 650 пульсоксиметрів. Крім того, банк забезпечив за власні кошти страхуванням «СтопКоронавірус» 1,5 тис. лікарів у 9 опорних лікарнях.

Коли Україна стикнулася з пандемією, Рінат Ахметов першим прийшов на допомогу. Він об’єднав ресурси Благодійного Фонду, ДТЕК, ФК «Шахтер» та інших активів SCM. Завдяки цьому 300 мільйонів гривень направлено на допомогу країні у боротьбі з  коронавірусом. Це найбільший вклад одного благодійника у державну медицину. Для ефективної роботи Фондом був створений проєкт «Боротьба з COVID-19 в Україні», який став частиною програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». Проєкт не має аналогів у країні. Це сама велика, системна та масштабна приватна ініціатива, яка направлена на допомогу державним медзакладам у боротьбі з коронавірусом.
 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок