Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Видачі ПУМБ за програмою «Доступні кредити 5-7-9» склали 2 млрд грн
15 грудня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Сума виданих кредитів Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) за державною програмою підтримки «Доступні кредити 5-7-9» досягла 2 млрд грн за результатами 2020 року.

З такими показниками ПУМБ входить у ТОП-3 серед банків за обсягом виданих коштів на підтримку мікро та малого підприємництва, посідаючи друге місце у трійці лідерів.

Менше ніж за рік з початку участі банку в програмі «Доступні кредити 5-7-9», державну підтримку завдяки ПУМБ отримали близько 400 компаній мікро, малого та середнього бізнесу.

Понад 75% у структурі видач склав антикризовий напрямок з рефінансування діючих кредитів під 0%. Іншу частину відповідно становили кредити на фінансування обігових коштів під 3% та фінансування інвестиційних проектів під 5%, 7% або 9%.

Незмінно зацікавленість у програмі демонструють представники сільськогосподарської галузі, клієнти оптової і роздрібної торгівлі та переробної промисловості.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок