Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Фінансова грамотність від ПУМБ у Щедрий вівторок
02 грудня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Артем Нідзельський, заступник керуючого Регіональним центром ПУМБ у м. Києві, провів вебінар з фінансової грамотності для 40 представників громадських організацій, учасників Pro Bono Club Ukraine. Фінансова грамотність потрібна кожній людині, щоб ефективно керувати своїми фінансами. Особиста фінансова грамотність безпосередньо впливає і на фінансовий розвиток громадських організацій.

Артем розповів слухачам, як працює банківська система і як оцінити надійність банку, спростував міфи щодо нестабільності банківської системи України. Обговорив з слухачами, як правильно керувати своїми фінансами, економити та відкладати, примножувати накопичені кошти та позичати у банку. Розглянув переваги карток у порівнянні з готівкою, дистанційних каналів обслуговування у порівнянні з традиційними. Ознайомив з розповсюдженими шахрайськими схемами та навчав, як не потрапити на гачок шахраїв.

#ЩедрийВівторок — всеукраїнський день добрих справ у межах глобального руху #GivingTuesday. Щороку в понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок