Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ визнано кращим банком-антивірус!
11 листопада 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) здобув перемогу у номінації «Кращий банк-антивірус» за цьогорічним рейтингом журналу «Бізнес».

Почесне перше місце у рейтингу банк отримав за кращі комплексні рішення на підтримку МСБ в умовах карантину (кредитні канікули, програми реструктуризації кредитів, пільгове фінансування, скасування штрафів і пені тощо).

А також увійшов у ТОП-3 у номінації «Опора МСБ – лідер інвестиційного кредитування».

Нагадаємо, з початку введення жорстких обмежувальних заходів  ПУМБ один з перших запропонував ряд комплексних рішень на підтримку підприємців. Зокрема надав клієнтам можливість отримати кредитні канікули, скасував штрафні санкції за несвоєчасні платежі по кредиту, відмінив комісію за проведення платежів в гривні та абонплату за користування POS-терміналами.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок