ПУМБ на конкурсі «Краще корпоративне медіа України 2020» завоював два гран-прі – за корпоративну сторінку банку у Facebook та корпоративний календар «Створюємо дивовижне». Також ПУМБ посів 2-е місце у 3-х категоріях: корпоративна сторінка в Instagram, корпоративне видання «Народний банкір» і корпоративна книга «Навколо світу за один рік». Банк відмітили за стиль, смак, креатив, якість, високий рівень професіоналізму.
«Корпоративні медіа – це можливість постійного спілкування з нашими клієнтами, співробітниками, партнерами. Ми намагаємося бути відкритими, актуальними, цікавими, корисними. Банк – це більше, ніж гроші. Це – фінансовий радник і надійний партнер. Розвиток наших медіа допомагає вибудовувати довготривалі стосунки зі стейкхолдерами. Дякуємо Асоціації корпоративних медіа України за визнання роботи команди банку», – наголосила директорка з маркетингу ПУМБ Ксенія Сікорська.
Конкурс «Краще корпоративне медіа України» вже п’ятнадцятий рік поспіль проводить Асоціація корпоративних медіа України. На розгляд членів журі в 14 категоріях конкурсу були представлені 86 проєктів від 54 компаній з різних сфер бізнесу. До складу членів журі конкурсу входять визнані експерти зі сфери маркетингових комунікацій, власники, видавці, практикуючі PR-спеціалісти.
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них Залишити питання, подяку,
скаргу чи пропозицію ПУМБ в соціальних
мережах
Зворотний зв'язок