Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Технологія 3D Secure 2.0 відтепер у мобільному додатку ПУМБ Online
04 листопада 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Відтепер операції клієнтів Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) захищені ще більше: банк переходить на новий рівень захисту оплат в інтернеті – технологію 3D Secure 2.0. Тепер для підтвердження проведення платіжної операції задіяна біометрична ідентифікація – тобто тільки власник телефону зможе підтвердити оплату в інтернеті за допомогою скану відбитку пальця чи обличчя.

Для підтвердження оплати в інтернеті клієнту буде надіслане push-повідомлення за допомогою якого переходить до мобільного додатку ПУМБ Online. Додаток ідентифікує клієнта за допомогою сканування відбитку пальця з Touch ID або розпізнавання особи з Face ID. Після чого клієнт підтверджує оплату. Звертаємо увагу, що спрощена ідентифікація з біометрії буде доступна лише в тому випадку, якщо і смартфон, і банк-еквайєр, через який проходить оплата на сайті, підтримують технологію 3D Secure 2.0.

Технологія 3D Secure 2.0 підключиться автоматично після оновлення мобільного додатку. Щоб почати нею користуватися, необхідно:

  • Налаштувати вхід до мобільного додатку ПУМБ Online по Touch ID / Face ID
  • Увімкнути push-повідомлення

Клієнти, чиї смартфони не підтримують функцій Touch ID або Face ID, для підтвердження оплат в інтернеті будуть отримувати смс-повідомлення

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок