Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Нові покращені умови Овердрафт «Легкий» в ПУМБ
28 вересня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) покращив умови користування грошовим лімітом Овердрафт «Легкий».

«Хочеш зробити продукт краще, запитай у клієнтів: «Як?», - зазначає Віктор Харковець, керівник з мікрокредитування Департаменту малого бізнесу ПУМБ.

«Саме тому ми провели близько сотні глибинних інтерв'ю, в яких попросили наших клієнтів особисто поділитися враженнями про продукт овердрафт «Легкий» і висловити побажання, яким чином банк міг би зробити його зручнішим. Дослідження клієнтського досвіду допомогли нам ще краще почути клієнтів і впровадити в продукт важливі для їх повсякденного користування зміни».

Так, ключові нововведення за продуктом Овердрафт «Легкий» торкнулися періоду безперервного користування, збільшеного банком з 30 до 90 днів, а також максимальної суми ліміту в розмірі до 2 млн. грн.

І це ще не все: банк переглянув розмір лімітів, який тепер склав до 40% від середньомісячного обороту компанії за рахунком, і процентну ставку по продукту Овердрафт «Легкий», знижену на користь клієнта.

Незмінними залишилися – проста і швидка процедура оформлення, а також відсутність застави і комісії за видачу овердрафту.

«Овердрафт «Легкий» – це не кредит в класичному розумінні, це більше сервіс для клієнтів ПУМБ з оборотами по рахунках, який завжди допоможе вирішити нагальні питання ліквідності без зайвих зусиль, а завдяки новим змінам ще й на більш цікавих для клієнта умовах,» – коментує Віктор Харковець.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок