Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Роз’яснення щодо здійснення виплат по споживчих кредитах фізичних осіб у вересні-листопаді 2020 року
08 вересня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти,

Оскільки карантин продовжено до 31 жовтня 2020 року, це значить, що Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) не буде нараховувати штрафні санкції за несвоєчасну чи неповну оплату мінімальних платежів по кредитах до 30 листопада 2020 року. Також банк не буде застосовувати підвищені відсоткові ставки для тих клієнтів, які не могли своєчасно та в повному обсязі погашати платежі за кредитами в період до 30 листопада 2020 року.

  • Нагадуємо, що подовження пільгового періоду не звільняє клієнта від обов’язку сплати платежів по кредиту за березень-жовтень 2020 року (період, протягом якого банк не нараховував штрафи для клієнтів-фізичних осіб за несвоєчасне або неповне погашення мінімальної суми по кредитам)
  • Сума обов’язків, прописаних у договорі (тіло кредиту та відсотки), не зменшується – клієнт має сплатити їх повністю. Якщо клієнт оформив кредитні канікули, платежі по тілу кредиту, які тимчасово не нараховувалися, будуть розподілені на кількість виплат, що закінчилася до повного погашення кредиту.   
  • За умови не внесення обов’язкових платежів або їх часткового внесення протягом 1 березня –  31 жовтня, несплачена сума буде винесена на прострочку.

Якщо клієнт має можливість оплачувати щомісячні платежі за кредитами у повному обсязі та вчасно, це допоможе уникнути виходу в прострочку та зберегти позитивну кредитну історію. Якщо ви відчуваєте труднощі з обслуговуванням кредиту, ПУМБ пропонує:

  • Кредитні канікули з лонгацією для кредитів готівкою та товарних кредитів (деталі за посиланням)
  • Кредитні канікули по кредитним карткам (деталі за посиланням)

З початку карантину ПУМБ схвалив кредитні канікули та лонгацію для понад 49 тисяч кредитних договорів на загальну суму 782 млн грн.

Вносити щомісячні платежі по кредитам можна в терміналах самообслуговування ПУМБ, а також в терміналах самообслуговування партнерів – Приватбанку, IBox, Easypay, City24, Sistema. Звертаємо вашу увагу, що ПУМБ скасував до кінця 2020 року комісію за користування партнерськими ПТКС, деталі за посиланням

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок