Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Нові можливості для бізнесу з ПУМБ та ФАКТОРИНГ ХАБ
17 серпня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) став першим банком, що приєднався до онлайн-платформи ФАКТОРИНГ ХАБ, створеної спеціально для швидкого і зручного погодження фінансування постачальників на умовах відстрочки платежу для участі у тендерах.

Це означає, що всі потенційні постачальники ще до участі у публічних закупівлях Prozorro зможуть сформувати заявку на факторингові послуги та, у разі її погодження, взяти участь у тендері, знаючи завчасно, що банк надасть їм фінансування.

«На ринку є безліч невеликих компаній, які надають дійсно якісні та професійні послуги, але яким, на жаль, не завжди вистачає обігових коштів для виконання держзамовлень. Заздалегідь погоджене фінансування від банку здатне значно полегшити доступ малого бізнесу до участі у державних закупівлях. Впевнений, нова онлайн-платформа допоможе не одній компанії стати публічною,» - зазначає Сергій Магдич, Заступник голови правління з корпоративного бізнесу.

Факторинг ПУМБ користується високим попитом на ринку серед компаній малого та середнього бізнесу: лише за минулий рік банк збільшив портфель удвічі, досягши позначки у 1,7 млрд. грн. Факторинг – це зручний фінансовий інструмент для тих компаній, які працюють з підприємствами на умовах відстрочки платежу. Він дозволяє компаніям МСБ не лише отримати фінансування оборотних коштів за досить низькою вартістю (не вище вартості кредитування) та у короткий термін до 2-х днів (без фінансового аналізу і з мінімальним пакетом документів), але і заручитися підтримкою банку у відносинах з покупцем: отримати певну гарантію оплати за контрактом, який переданий на факторинг.

Однією ж з переваг факторингу ПУМБ є електронний (безпаперовий) формат роботи, за якого підписання документів відбувається за допомогою КЕП (кваліфікованого електронного підпису) через сертифіковані платформи. 

Наразі першими скористатись платформою ФАКТОРИНГ ХАБ для замовлення фінансування зможуть компанії, які долучатимуться до участі у публічних закупівлях всеукраїнського поштового оператора «УКРПОШТА». Уже в найближчий час перелік державних компаній буде розширено.

Створення ФАКТОРИНГ ХАБ  стало можливим  завдяки Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, ДП «Прозоро», Команді підтримки реформ Офісу розвитку МСП, а також команді волонтерів-розробників. Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) через грантоотримувача – громадську організацію «Редька», надалі підтримуватиме подальшу розробку та просування онлайн-платформи, і тим самим сприяєтиме розвитку та покращенню бізнес-середовища для малих та середніх підприємств (МСП) України.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок