Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Агро портфель малого бізнесу ПУМБ перевищив 1 млрд грн
11 серпня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Кредитний портфель агро малого бізнесу Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) перевищив позначку в 1 млрд грн.

Такого рекордного результату вдалося досягти за 7 місяців роботи з початку 2020 року, а загальний приріст склав понад 50%.

Найбільшим попитом серед банківських продуктів серед представників аграрної галузі за цей період користувалися кредити на поповнення оборотного капіталу на весняно-польові роботи (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), а також інвестиційні кредити на оновлення парку техніки.

«Весняний період вважається найважливішим в життєвому циклі будь-якого аграрного підприємства. Саме тому багато аграріїв намагаються на цьому етапі максимально задіяти всі свої сили і ресурси, в тому числі фінансові, для найбільш ефективного проведення посівних робіт. До подій цієї весни не були готові ні клієнти, ні банки. Але навіть в період введення обмежувальних заходів, ПУМБ не припиняв фінансово підтримувати своїх клієнтів, що і демонструють нам цифри» – зазначає керівник розвитку продажів агронапрямку ПУМБ Володимир Онищук.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок