Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Роз’яснення щодо здійснення виплат по споживчих кредитах фізичних осіб у серпні-вересні 2020 року
07 серпня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти,

Оскільки карантин продовжено до 31 серпня 2020 року, це значить, що Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) не буде нараховувати штрафні санкції за несвоєчасну чи неповну оплату мінімальних платежів по кредитах до 31 серпня 2020 року. Також банк не буде застосовувати підвищені відсоткові ставки для тих клієнтів, які не могли своєчасно та в повному обсязі погашати платежі за кредитами в період до 30 вересня 2020 року.

  • Нагадуємо, що подовження пільгового періоду не звільняє клієнта від обов’язку сплати платежів по кредиту за березень-серпень 2020 року (період, протягом якого банк не нараховував штрафи для клієнтів-фізичних осіб за несвоєчасне або неповне погашення мінімальної суми по кредитам)
  • Сума обов’язків, прописаних у договорі (тіло кредиту та відсотки), не зменшується – клієнт має сплатити їх повністю. Якщо клієнт оформив кредитні канікули, платежі по тілу кредиту, які тимчасово не нараховувалися, будуть розподілені на кількість виплат, що закінчилася до повного погашення кредиту.   
  • За умови не внесення обов’язкових платежів або їх часткового внесення протягом 1 березня –  31 серпня, несплачена сума буде винесена на прострочку.

Якщо клієнт має можливість оплачувати щомісячні платежі за кредитами у повному обсязі та вчасно, це допоможе уникнути виходу в прострочку та зберегти позитивну кредитну історію. Для тих клієнтів, які вже скористалися тримісячними кредитними канікулами на кредити готівкою та товарні кредити, проте відчувають труднощі з погашенням, ПУМБ  пропонує оформити лонгацію. Клієнти, які не оформлювали по товарним та кеш-кредитам кредитні канікули, проте зараз відчувають таку потребу, можуть оформити кредитні канікули з лонгацією кредиту. Для цього потрібно звернутися до найближчого відділення банку з паспортом та ІНН.   

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок