Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Бухгалтери обирають ПУМБ!
20 липня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) посів почесне друге місце у номінації «Найзручніший клієнт-банк для бухгалтера» у рамках щорічної національної премії «Вибір бухгалтера – 2020».

Національна премія «Вибір бухгалтера» була заснована за ініціативи компанії ЛІГА:ЗАКОН, метою якої є відзначення найкращих компаній на ринку, лідерів серед яких обирають самі бухгалтери шляхом онлайн-голосування.

«Вже другий рік поспіль ПУМБ online для підприємців здобуває визнання найзручнішого інтернет-банкінгу для бухгалтерів. Ми постійно працюємо над вдосконаленням клієнт-банку та його функціональним наповненням, аби повністю задовольняти клієнтські потреби та запити. Для нас це надзвичайно важлива подія, яка лише додає сил для подальшого розширення дистанційних можливостей для наших клієнтів,» - зазначає Максим Масюк, начальник управління Digital розвитку малого бізнесу ПУМБ.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок