Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ розпочав кредитування за оновленими умовами програми «Доступні кредити 5-7-9%»
17 липня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підписав доповнення до договору про участь у державній програмі підтримки мікро та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

Відтепер долучитись до програми зможе ще більше учасників, адже оновлені умови пом’якшують вимоги до обов’язкової прибутковості діючого бізнесу згідно даних фінансової звітності та розширюють напрямки фінансування оборотного капіталу. Крім того, оновлення передбачають зняття обмежень щодо максимальної суми кредиту (3 млн грн) на фінансування оборотних коштів та інвестиційних проектів, залишивши лише ліміт на розмір отриманої державної допомоги в еквіваленті 200 тис. євро за три роки.

«ПУМБ у числі перших банків, хто уклав оновлені договори з Фондом розвитку підприємництва і розпочав кредитування за новими умовами програми. Внесені зміни та пом’якшення деяких критеріїв відповідності бізнесу значно розширюють доступ до неї представників мікро та малого сегменту, а також збільшують можливості і для самого банку – кредитувати клієнтів на поповнення оборотних коштів за ставкою 3% річних» - зазначає Віктор Харковець, керівник з мікрокредитування Департаменту малого бізнесу ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок