Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ВСЕМОЖУ від ПУМБ – краща кредитна картка за версією Prostobank Awards
16 липня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За версією рейтингу Prostobank Awards «Кращі банківські продукти другого кварталу 2020 року» компанії «Простобанк Консалтинг» кредитна картка Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) ВСЕМОЖУ з відривом у шість балів отримала золото в своїй номінації!

Журі відзначило ВСЕМОЖУ за зручні та вигідні умови – мінімальний обов’язковий відсоток погашення кредиту всього 3%, безкоштовне зняття готівки та максимальний ліміт аж до 200 тис грн. 

«Основна перевага ВСЕМОЖУ – прості умови користування та зрозуміла тарифікація. Ми прибрали всі обов’язкові страховки і тарифи по основних операціях. Зараз клієнт сплачує лише відсоткову ставку за кредитом. Крім того ми додали різні приємні бонуси, такі як оплата комунальних платежів в грейс-період через ПУМБ Online, безкоштовне зняття кредитних готівкових коштів та безвідсоткова розстрочка у магазинах-партнерах. Саме завдяки цьому і клієнти і експерти обирають кредитні продукти ПУМБ», - прокоментувала начальник управління кредитних карт ПУМБ Олександра Чепуріна.

Оцінка карт-номінантів проводилася за шістьма критеріями. Враховувалися умови проведення операцій, пільговий період, максимальна сума кредиту, клас карти, величина щомісячного відсотку погашення та готовність банку аналізувати кредитоспроможність клієнта без довідки про дохід.

Для рейтинга було відібрано продукти 20 найбільших банків України.

Кредитну картку всеМОЖУ вже обрали понад 600 тисяч клієнтів ПУМБ. З картки можна знімати кошти без комісії у банкоматах по всьому світу, та купувати товари у розстрочку до 3 років. Детально ознайомитися з умовами користування та замовити картку ПУМБ ВСЕМОЖУ можна за посиланням.

Нагадаємо, ВСЕМОЖУ була також визнана цього року кращою кредитною карткою за версією Financial Club Awards 2020

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок