Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ відновив бланкові ліміти кредитування для малого бізнесу
22 червня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) відновив бланкові ліміти в малому бізнесі для клієнтів сфери торгівлі, виробництва та послуг.

Раніше, з початку карантину, бланкові ліміти для цих галузей були тимчасово припинені, а бланкове фінансування залишалося доступним тільки в продукті овердрафт «Легкий» до 1 млн. грн.

Тепер бланкові ліміти знову відновлені і поширюються на всі кредитні продукти в структурі генерального кредитного ліміту. Максимальна сума бланкового ліміту на одного клієнта – 2 млн грн.

За словами Віктора Харковця, керівника з мікрокредитування департаменту малого бізнесу ПУМБ, банк вирішив скасувати введені обмеження для клієнтів, бізнес яких продовжує працювати в умовах карантину та обмежувальних заходів.

«Багато банків, у тому числі державні, зупинили програми кредитування без застави для МСБ. Ми ж навпаки – вирішили зробити крок назустріч бізнесу в цій ситуації», – зазначає Віктор Харковець.

Бланковий ліміт для агробізнесу до 5 млн грн залишився без змін, він діяв в ПУМБ і під час карантину.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок