Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ оформив першу угоду за програмою «Доступні кредити 5-7-9»
15 червня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) видав кредит на рефінансування бізнесу під 0% в рамках оновленої програми «Доступні кредити 5-7-9».

Першим рефінансування від банку під 0% на суму 21 млн грн до 31 березня 2021 року отримало підприємство з Рівненської області, що займається ливарним виробництвом і механічною обробкою деталей.

Антикризові заходи допоможуть підприємству швидше впорається з наслідками карантину, що відбилися на бізнесі, а також зберегти робочі місця.

Нагадаємо, ПУМБ є одним з перших комерційних банків-партнерів, які приєдналися до державної програми підтримки підприємництва «Доступні кредити 5-7-9», яка тепер передбачає ще й рефінансування діючих кредитів.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок