Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ впровадив функцію «Єдиного вікна» у Viber для користувачів сервісу «Валютні торги»
03 червня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зробив роботу сервісу «Валютні торги» для корпоративних клієнтів ще зручнішою.

Дія сервісу стала доступною в одному із найпопулярніших мобільних додатків –  мессенджері Viber. Завдяки технічним змінам та вдосконаленому інтерфейсу відтепер на один номер мобільного телефону у сервісі можуть бути зареєстровані декілька компаній одночасно, які відображатимуться у чаті в форматі «Єдиного вікна». Натомість раніше приймати участь у торговій сесії для обрання курсу мав змогу лише один суб’єкт господарювання з попередньо зареєстрованим унікальним номером телефону. 

Робота сервісу «Валютні торги» у додатку Viber надає клієнтам можливість працювати у більш стабільному каналі комунікацій, на відміну від SMS, забезпечує доступність до каналу як в Україні, так і за її межами (за наявності Інтернету) та дозволяє отримувати інформацію про всі види валюти у сервісі протягом торгової сесії.

Детальніше ознайомитись з роботою сервісу у Viber можна за посиланням.

Нагадаємо, за допомогою сервісу «Валютні торги» від ПУМБ підприємці можуть самостійно обирати та погоджувати кращий курс купівлі-продажу валюти для бізнесу online через смартфон всього у декілька натискань, а новий курс, що пропонується банком, надходитиме клієнту у Viber або SMS щогодини.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок