Нова партнерська програма від ПУМБ на придбання добрив за пільговою процентною ставкою

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) разом з компанією «Українські мінеральні добрива» об’єдналися у новій партнерській програмі для аграріїв на придбання добрив.
У рамках програми відтепер клієнти банку мають змогу придбати сульфат амонію в гранулах за зниженою процентною ставкою від 5,67% річних.
Так, долучаючись до програми та обираючи добрива українського виробника, окрім вигідних умов фінансування, аграрії одночасно отримують продукцію високої якості, якій притаманна низька вологість та висока міцність гранули, а завдяки використанню французького антизлежувача – сипкість і довгий термін зберігання.
- Чесно та відверто про повернення з фронту та життя після втрат - подкаст «Жити Назустріч» від ПУМБ стартував з першим випуском
- Кадрові зміни у складі Наглядової ради АТ «ПУМБ»
- Кров, що дарує життя, одяг, що надає свободу: Lifesaving Merch у дії
- 3000 врятованих життів: благодійні скіни від ПУМБ продовжують працювати
- Користуйтесь вигодами «Сплачуйте частинами» цього літа!
- Соціальний проєкт «Ми однієї крові» та ГО «Вшануй» випустили благодійний лонгслів — він рятує життя й говорить про важливе: пам’ятаймо
Отримати на e-mail
Новину відправлено

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок