Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Купуйте валюту в мобільному додатку ПУМБ Online
06 квітня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Відтепер для клієнтів Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) доступний сервіс валютообміну онлайн прямо у мобільному додатку ПУМБ Online. Послуга передбачає купівлю/продаж валют за курсом, визначеним банком на відповідний день.

Щоб скористатися послугою валютообміну, клієнту потрібно мати два рахунки ПУМБ: гривневий та валютний (в доларах США, євро або польських злотих). Власники кредитних карток ПУМБ можуть купувати валюту онлайн також за кредитні  кошти: для цього в полі «Звідки» потрібно обрати кредитну картку.

Для виконання операції валютообміну потрібно:

  • на головній сторінці обрати меню «Перекази» → «Обмін валют»
  • вказати суму та валюти
  • обрати рахунок з якого буде здійснене списання коштів у валюті продажу та рахунок, на який буде здійснене зарахування коштів у валюті покупки.

«Ми запускаємо послугу валютообміну онлайн саме тоді, коли вона, мабуть, найбільше затребувана. Тепер всі клієнти ПУМБ, в яких є необхідність купити чи обміняти валюту, можуть це зробити в кілька кроків не виходячи з дому. Купити онлайн можна три найбільш популярні валюти – долари США, євро та злоті», - прокоментував Директор департаменту розвитку Digital бізнесу та дистанційних каналів ПУМБ Михайло Сергієнко.

Щоб нова опція з’явилася в ПУМБ Online, потрібно оновити мобільний додаток.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок