ПУМБ припиняє нарахування комісії за користування POS-терміналами
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) розробив чергову ініціативу на підтримку бізнес-клієнтів незалежно від сегменту бізнесу, що скасовує фіксовану плату за використання POS-терміналів на весь період дії карантину.
Комісію буде відмінено для тих бізнес-клієнтів, які, відповідно до обставин, були вимушені призупинити свою активну діяльність та користування POS-терміналами банку з 18 березня 2020 року включно.
Скористатись пропозицією щодо припинення нарахування комісії на період карантину можна буде звернувшись до персонального менеджера банку ПУМБ.
- ПУМБ продовжує цифровізацію сервісів та розширює paperless-процеси
- Фінансове майбутнє родин ветеранів: чат-бот «Фінансовий рестарт» вчить заощаджувати на освіту й пенсію
- Як 7927 кліків у мобільному застосунку ПУМБ перетворилися на інноваційне обладнання для стабпунктів
- Сергій Черненко взяв участь у форумі Industrial Evolution
- ЗНАЙТИ СЕБЕ В ЦИВІЛЬНОМУ ЖИТТІ: Лекції з фінансової грамотності для ветеранів та ветеранок від ПУМБ за підтримки VETERAN HUB
- ПУМБ — партнер RAU Expo 2026: про нову якість українського ритейлу та управління в умовах турбулентності
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок