Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ОНОВЛЕННЯ! Роз’яснення щодо продовження строку карток, термін дії яких закінчується в березні-травні 2020 року
31 березня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти,

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) у зв’язку із впровадженням карантину з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, а також піклуючись про ваше здоров’я, продовжує обслуговування карток, чий термін закінчується в березні-травні 2020 року.

Для тимчасового продовження дії картки не потрібно йти до відділення ПУМБ, в якому ви зазвичай обслуговуєтеся. Ви можете надалі користуватися карткою, термін якої закінчився, а саме знімати кошти в банкоматах  (АТМ) та розплачуватися за допомогою POS-терміналів  ПУМБ та інших банків. Ми зробили усе можливе, аби картки з подовженим терміном дії приймали банкомати та POS-термінали усіх банків. Проте, деякі старіші моделі АТМ та POS можуть відмовити у проведенні транзакції. Просимо поставитися до цього з розумінням та скористатися іншим найближчим АТМ чи POS.

Термін обслуговування таких карток буде продовжено до 1 липня 2020 року. По закінченню карантину клієнтам, чий термін дії карток закінчився, потрібно звернутися у відділення ПУМБ і перевипустити картку у стандартному режимі.

Інформація стосується всіх видів карток: кредитних, дебетових (в тому числі зарплатних карток та карток для соціальних виплат).

ВАЖЛИВО! Переказ з картки на картку (Р2Р) ПУМБ чи інших банків, якщо термін дії картки закінчився, поки не можливий. Натомість ми радимо скористатися переказом з рахунку на  рахунок. Номер рахунку ви можете подивитися в договорі, мобільній версії або у веб-версії ПУМБ Online

УВАГА! Тимчасово картки з подовженим терміном дії не будуть працювати на обладнанні Системи контролю доступу (СКД) – пропускної системи для входу в зону самообслуговування 24/7 ПУМБ та інших банків. Це значить, що у вихідні дні та післяробочий час пропускна система відхилить доступ за картками, термін дії яких закінчився. З огляду на це просимо вас спланувати час таким чином, щоб завітати до зони самообслуговування 24/7 в робочий час. Ми працюємо над тим, щоб відкрити доступ до зон 24/7 для клієнтів з картками з подовженим терміном дії.

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок