Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – учасник державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»
02 березня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підписав договір про співробітництво з Фондом розвитку підприємництва і долучився до участі в  державній програмі підтримки мікро, малого підприємництва в Україні «Доступні кредити 5-7-9%».

Відтепер підприємства мікро та малого бізнесу, які відповідають умовам програми, мають змогу отримати у ПУМБ доступні інвестиційні кредити на пільгових умовах для створення або розширення власного бізнесу. Програма передбачає фінансову підтримку шляхом здешевлення кредитів, через державну компенсацію процентної ставки до рівня 5%, 7% та 9% відсотків річних за кредитами у національній валюті.

Відповідно до умов програми «Доступні кредити 5-7-9%» процентна ставка для клієнта залежить від обсягу річного доходу (виручки) від ведення господарської діяльності та кількості створених робочих місць:

-5% річних – якщо річна виручка складає до 25 млн грн і протягом першого кварталу з моменту отримання кредиту підприємець створює мінімум 2 нових робочих місця (до моменту створення клієнт сплачує 7% річних);

-7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн;

-9% річних – для бізнесу з виручкою від 25 до 50 млн грн.

При цьому, за кожне нове створене робоче місце ставка знижуватиметься на 0,5% річних кожного наступного кварталу (але не може бути нижчою за 5%).

«Малий бізнес завжди був одним із головних пріоритетів у роботі банку: ми активно кредитуємо цей сегмент, інвестуємо у створення та вдосконалення нових продуктів і сервісів. Приєднання ПУМБ до державної програми підтримки мікро та малого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%» допоможе нам як банку надавати вигідне фінансування та ще активніше сприяти розвитку українського бізнесу,» – зазначає заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ Сергій Магдич.

Дізнатись більше про державну програму компенсації «Доступні кредити 5-7-9%» можна на сайті ПУМБ та на сайті урядової програми.

Оформити заявку у ПУМБ представники малого бізнесу можуть за посиланням.

У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь до Центру обслуговування корпоративних клієнтів (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:

- 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),

- ( 044)  290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок