Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ отримав нагороди у рейтингу «Банки 2020 року»
06 лютого 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) увійшов до рейтингу «Банки 2020 року», організований «Фінансовим клубом» та видавництвом «Юридична практика», отримавши відзнаки одразу у декількох номінаціях.

Так, у категорії «Банки з приватним українським капіталом серед великих банків» ПУМБ здобув нагороди в номінаціях «Прибутковий банк» за розміром прибутку за 2019 рік; «Корпоративний банк», продемонструвавши абсолютний приріст гривневих кредитів юридичних осіб за січень-листопад 2019 року; а також «Ощадний банк для бізнесу» за приростом гривневих поточних рахунків юридичних осіб за січень-листопад 2019 року.

Під час розрахунків використовувалися дані звітності банків, які публікує Національний банк, станом на 1 січня і на 1 грудня 2019 року, ключовими ж показниками стали динаміка активів, депозитного та кредитного портфелів фізичних та юридичних осіб, якість кредитних портфелів, прибуток банків, а також динаміка портфеля платіжних карток.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок