ПУМБ, Центр «Розвиток КСВ», Міністерство освіти і науки України та партнер з соціальної ініціативи «Освіторія» розпочали 5-ий всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.
Для участі у проєкті десятикласникам потрібно до 31 січня 2020 року заповнити електронну форму на сайті www.careerhub.in.ua/essay. У формі слід зазначити майбутню професію, свого кумира в професії та питання до нього/неї, і обов’язково описати мотивацію, що стане вирішальною для організаторів під час відбору.
Найвмотивованіші автори будуть запрошені на регіональні зустрічі в одному з шести міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Маріуполі. На заходах учасники дізнаються більше про те, як втілити їхні кар’єрні плани у життя. А також зустрінуться із провідними керівниками місцевих компаній і обговорять майбутнє банківської сфери та професії.
28-29 травня 2020 фіналісти регіональних відборів візьмуть участь у національній події у Києві, де познайомляться та зможуть провести день зі своїми кумирами – лідерами в обраній сфері.
З будь-яких питань щодо участі у конкурсі звертайтесь до координаторки проекту Мар’яни Дроняк, [email protected], (044) 292 02 48, +38 093 835 6228.
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них Залишити питання, подяку,
скаргу чи пропозицію ПУМБ в соціальних
мережах
Зворотний зв'язок