Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

У ПУМБ призначений новий маркетинг-директор
23 грудня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Ксенія Сікорська призначена маркетинг-директором ПУМБ.

До приходу в фінансову галузь Ксенія отримала різнобічну експертизу в таких компаніях-лідерах індустрій, як Philip Morris International, Danone та Bayer. За більш ніж шістнадцятирічний досвід у сфері стратегічного маркетингу Ксенія Сікорська займалася побудовою позиціонування брендів, розробкою комунікаційних платформ і кампаній для запуску та просування брендів.

«ПУМБ для мене цікавий виклик, як з точки зору індустрії, так і більш глибинного розуміння клієнта і клієнтського досвіду, – розповідає Ксенія Сікорська. – А ще ПУМБ – один з найбільших банків країни і при цьому таких, які швидко розвиваються, і мені дійсно приємно стати частиною такої сильної команди».

Серед головних викликів, які Ксенія ставить перед собою на посаді маркетинг-директора банку, – розробка і впровадження нового позиціонування і комунікаційної платформи для ПУМБ, а також підвищення ефективності та досягнення максимальної синергії всіх функцій команди маркетингу з фокусом на комунікації, діджитал, сервіс дизайн і PR.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок