Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Портфель депозитів фізичних осіб ПУМБ в гривні перевищив відмітку в 7 мільярдів
31 жовтня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк упевнено закріпився в ТОПі банків, яким найбільше довіряють українці. Так в жовтні портфель депозитів (строкові та депозити до запитання) фізичних осіб у гривні досяг 7 млрд грн. Приріст гривневого депозитного портфеля фізичних осіб банку склав +37% або понад +1 850 млн.грн. з початку року. За даними НБУ станом на 1 вересня ПУМБ увійшов до ТОП-5 банків за приростом депозитного портфелю у нац. валюті: банк посідає 5 місце за обсягом приросту строкових депозитів у гривні та 4 – по приросту пасивного портфелю в гривні.

Ріст гривневого депозитного портфелю зумовлений, як зручною продуктовою лінійкою депозитних продуктів, що задовольняють потреби майже всіх клієнтів, так і привабливою дохідністю до 17,5% річних. Так, ПУМБ пропонує своїм клієнтам депозит на вимогу «Вільний» з привабливою ставкою 12% річних у гривні та доступом до коштів 24/7. Для тих, хто хоче накопичити якомога більше, є строкові вклади «Накопичувальний» (ставка до 16,5% річних у гривні, з можливістю поповнення) та «Дохідний» (ставка до 17,5% річних у гривні залежно від періоду розміщення).

«Зберігати гроші в ПУМБ – це, в першу чергу, надійно. Станом на 1 жовтня кошти наших роздрібних клієнтів на 73% покриті високоліквідними активами банку – це один з найвищих показників на ринку. По-друге, вклади в ПУМБ – це зручно. Ми розробили три види депозитних програм, умови яких відповідають основним стилям накопичення коштів: для тих, хто хоче зберегти та примножити гроші ми пропонуємо депозит «Дохідний» із найбільшою ставкою в банку. Ті, хто щомісячно відкладає, щоб зібрати потрібну суму, зможуть скористатися депозитом «Накопичувальний», а для тих, хто хоче не лише вільно поповнювати, але і знімати за потреби гроші з вкладу, підійде депозит «Вільний». Тобто кожен українець підбере зручну для себе депозитну програму. По-третє, депозити в ПУМБ – це завжди вигідний заробіток. Всі депозити в ПУМБ передбачають щомісячну виплату відсотків, щоб наші клієнти могли заробляти одразу, не очікуючи на закінчення терміну вкладу», - прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту по продуктам роздрібного бізнесу ПУМБ.

Свої кошти на депозитах у банку розмістили вже понад 95 тисяч клієнтів. Тільки з початку цього року їх кількість зросла на понад 27 тисяч осіб або більше +40%. Багато з них оцінили переваги відкриття депозиту прямо в мобільному додатку ПУМБ Online. Нагадаємо, всього в кілька кліків клієнти ПУМБ можуть відкрити в мобільному додатку всі три депозити.

За офіційними даними НБУ, загальний портфель коштів роздрібних клієнтів ПУМБ, який включає поточні та строкові депозити в гривні й іноземній валюті, а також залишки на поточних рахунках, станом на 1 вересня 2019 року склав 19,2 млрд.грн.

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок