Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Ще більше грандіозних планів з оновленим кредитом «ВСЕЯСНО» від ПУМБ
24 вересня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Клієнти Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) отримали ще більше можливостей втілювати свої грандіозні плани. Відтепер в ПУМБ можна отримати до 300 тис грн без застави та поручителів.

Максимальний ліміт кредиту готівкою ВСЕЯСНО збільшено з 200 до 300 тис грн. Але на цьому приємні сюрпризи не закінчуються: разом зі збільшенням ліміту банк пропонує  зниження розміру щомісячної комісії  – 1,99% на місяць від ліміту кредиту*.

Кредит готівкою ВСЕЯСНО – простий спосіб реалізувати свої плани вже зараз. Щоб отримати кредит, потрібно звернутися у відділення банку та надати паспортний документ, ІПН та довідку про доходи. З кредитом ВСЕЯСНО клієнту не потрібно хвилюватися про зайві переплати – жодних  додаткових комісій, одноразових платежів чи страховок.

«Перевага кредиту ВСЕЯСНО в тому, що його умови – прості та зрозумілі. Ми свідомо відмовилися від страховки, бо саме з нею у клієнтів виникало багато непорозумінь. Відтак, оформлюючи ВСЕЯСНО, клієнт отримує таку ж суму, яка прописана в договорі », - прокоментував директор Департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ Дмитро Поліщук

З умовами оформлення кредиту можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, цьогоріч кредит ВСЕЯСНО став переможцем в номінації «Найкращий кредит готівкою» галузевої премії FinAwards 2019. Лише в 2019 році клієнти ПУМБ оформили кредити на суму понад 2 млрд грн.

Прості та зрозумілі умови кредитування від ПУМБ обирають все більше українців. Так, за даними НБУ станом на 1 серпня ПУМБ займає 3 місце серед банків України за обсягом кредитного портфелю фізичних осіб з показником 9,6 млрд грн.

* Реальна річна процентна ставка від 47% річних (розрахована на суму кредиту від 200 000 грн виходячи зі строку кредиту – 3 роки, щомісячної комісії 1.99% та річної ставки 0.01%)

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок