Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Мобільний додаток ПУМБ Online завантажили більше 700 тисяч разів!
24 липня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Клієнти Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) завантажили мобільний додаток ПУМБ Online з Apple Store та Google Play  понад 700 тисяч разів.

Станом на 24 липня цього року зафіксовано 725 тисяч завантажень. Це в 5 разів більше порівняно з показниками на початок року. В середньому ж за місяць фіксується 85-95 тисяч нових завантажень мобільного додатку.

«Ми постійно покращуємо наш мобільний додаток: так з початку року у додатку з’явилася можливість встановлювати ліміти, налаштовувати оплату за кордоном, створювати шаблони та додавати картки в Apple Pay. Крім того, через мобільний додаток можна відкрити строкові депозити та депозити на вимогу в трьох валютах. Паралельно з розширенням функціоналу покращується технічна складова: ми змінили механіку відновлення паролю, удосконалили систему ідентифікації клієнтів, створили зручний інтерфейс переказів та шаблонів. Саме завдяки постійному вдосконаленню, мобільний додаток від ПУМБ обирає все більше клієнтів», - прокоментував Директор департаменту Операційний сервісний центр ПУМБ Михайло Сергієнко.

Мобільний додаток ПУМБ Online дозволяє самостійно, без відвідування банку здійснювати основні банківські операції: Р2Р перекази, оплати рахунків, погашення кредитів, керування депозитами тощо. В ТОПі операцій червня вже традиційно перекази з картки на картку, зокрема за допомогою шаблонів, та поповнення мобільного рахунку. Також зростають сервісні операції по управлінню картками – дебетовою «всеКАРТОЮ» та кредиткою «всеМОЖУ».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок