Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Зберігайте та примножуйте разом з новим депозитом «Накопичувальний» від ПУМБ
10 червня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Відкладаєте гроші на мрію? Тоді це повідомлення саме для вас! Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) пропонує своїм клієнтам найкращий спосіб накопичення – строковий депозит з високою відсотковою ставкою та можливістю поповнення без обмежень «Накопичувальний».

Чому «Накопичувальний» - ідеальний депозит для швидкого накопичення коштів? Тому що умовами депозиту передбачене приєднання нарахованих відсотків до початкової суми депозиту (капіталізація). Це  дозволяє значно швидше назбирати потрібну суму.

Дохідність депозиту складає 16,5% річних у гривні (за умови розміщення депозиту строком 6 місяців).

Депозит «Накопичувальний» можна оформити строком на 3-6 місяців зі щомісячним приєднанням нарахованих відсотків до суми депозиту. Мінімальна сума вкладу – 5 тисяч гривень/ 1 000 доларів США/ 1 000 євро. Вклад можна оформити як у відділенні банку, так і самостійно – у мобільному додатку ПУМБ Online.

Більш детальна інформація про депозит на сайті банку.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок