Команда ПУМБ – одна з найчисельніших на 27-му «Пробігу під каштанами»
Восьмий рік поспіль Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підтримує спортивно-благодійний проект «Пробіг під каштанами». 26 травня 2019 задля порятунку маленьких сердець 200 волонтерів ПУМБ пробігли центральними вулицями столиці.
Усі зібрані в рамках проекту кошти будуть передані в Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, який є головною установою в галузі дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України та єдиними високоспеціалізованих медичних закладом України. Банк перерахував у Благодійний фонд «Пробіг під каштанами» 40 тис. грн.
- ПУМБ серед перших банків, що запустили єЧек у мобільному застосунку
- Заступник голови правління ПУМБ Артур Загородников представив банк на ХІІ Legal Banking Forum
- Співдія культури та бізнесу: запуск нової освітньої програми для культурних інституцій разом з Міністерством культури, ЮНЕСКО, ПУМБ, МХП та KSE Graduate Business School
- Усі діючі відділення ПУМБ - на мапі безбар’єрності ЛУН
- Коли любов рятує життя: у Києві до Дня Святого Валентина закоханим пропонують разом здати кров в хабі «Теплокровні»
- ПУМБ інвестував понад 1,6 млн грн у підтримку інноваційних розробок талановитих студентів КАІ і КПІ
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок