Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ подовжив угоду з Урядом Білорусі про компенсацію частини процентної ставки на покупку білоруської сільгосптехніки
13 травня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підписав додаткову угоду про продовження співпраці з Урядом Республіки Білорусь (РБ) за програмою пільгового кредитування на покупку білоруської сільгосптехніки.

Дана програма дозволяє клієнтам ПУМБ купувати якісну сільгосптехніку від білоруських виробників в кредит на більш вигідних умовах за рахунок компенсації частини відсотків Урядом Білорусі в розмірі 2/3 облікової ставки НБУ, але не більше 8% річних.

Нагадаємо, ПУМБ приєднався до партнерської програми компенсації як перший комерційний банк-учасник влітку 2016 року. За період її дії клієнти ПУМБ придбали 75 одиниць техніки. Особливим попитом програма користується серед малих і середніх господарств із земельним банком від 100 га.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок