Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Кредитна картка ВСЕМОЖУ – в ТОП-2 кращих кредиток України
23 квітня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За версією «Простобанк Консалтинг» ВСЕМОЖУ від ПУМБ увійшла в ТОП-2 кращих кредитних карток номінації «Кращий банківський продукт І кварталу 2019 року» рейтингу Prostobank Awards.

Картки-номінанти оцінювалися за шістьма критеріями. Враховувалися умови проведення операцій, пільговий період, максимальна сума кредиту, клас карти, величина щомісячного мінімального внеску та готовність банку аналізувати кредитоспроможність клієнта без довідки про дохід.

«Ми створювали картку ВСЕМОЖУ так, щоб вона була проста і зрозуміла для клієнтів. Ніяких страховок та прихованих комісій, грейс-період до 62 днів, оплата комунальних та інших платежів у грейс-період через ПУМБ онлайн та унікальна для українського ринку послуга – зняття кредитних коштів без комісії у всіх банкоматах світу – ці та інші переваги картки вже оцінили клієнти банку. Так, за 2018 рік ми видали більше 450 тисяч кредитних карток ВСЕМОЖУ і попит на них постійно зростає. Тому що кредитка ВСЕМОЖУ – вигідний та зручний платіжний інструмент. І рейтинг це тільки підтверджує», - прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ.

Замовити картку можна на сайті банку. Також ВСЕМОЖУ можна замовити в Viber та забрати у найближчому відділенні ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок