Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Нові лояльні умови фінансування агропідприємств малого бізнесу від ПУМБ
22 квітня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) збільшив лояльність щодо фінансування агропідприємств малого бізнесу. 

Відтепер агровиробники, які займаються вирощуванням біржових культур (пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя, рапс), зможуть скористатись фінансовою пропозицією на поповнення оборотних коштів від ПУМБ на покращених умовах щодо надання застави. 

Так, максимально можливу суму ліміту кредитування, не покриту твердою заставою (техніка, нерухомість), збільшено з 2 до 5 млн. грн. Завдяки новим умовам агропідприємство зможе отримати фінансування до 5 млн. грн. лише під заставу майбутнього врожаю (оформлюється без нотаріального посвідчення), або – більшу суму кредиту з меншим покриттям твердою заставою. Наприклад, отримати кредит у сумі 10 млн. грн. у ПУМБ стане можливим під техніку заставною вартістю всього у 5 млн. грн. Нові умови покликані значно спростити процес кредитування та зменшити витрати на оформлення застави для клієнтів.

Нагадаємо, що ПУМБ вже декілька років поспіль входить у ТОП-3 кращих українських банків для агро бізнесу. Це свідчить про його значну експертизу в даній сфері та дозволяє розуміти потреби агро клієнтів, а тому бути більш гнучкими та лояльними до застави.  

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок