Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ увійшов до рейтингу надійності українських банків журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital
18 квітня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) вчергове підтвердив статус одного з найбільш надійних фінансових установ. Банк посів 7 місце у рейтингу найнадійніших банків країни, складеному журналом «Новое время» спільно з інвестиційною компанією Dragon Capital.

Цього разу в рейтинг потрапило 20 українських банків: 14 банків з міжнародним капіталом, 4 державні та 2 банки з українським капіталом, серед яких ПУМБ посів вище місце. На «двацятку» банків, що увійшли до рейтингу, припадає 85% всіх банківських активів країни і близько 75% капіталу.

При виборі банків бралися до уваги наступні показники: достатність капіталу, ліквідність, дохідність, якість активів, динаміка портфелю пасивів. Також враховувалися якісні показники, такі як прозорість ведення бізнесу, репутація, збалансованість ризик-менеджменту.

З рейтингом можна ознайомитися на сайті nv.ua

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок