Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ відкрив відділення в Коростені
04 квітня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в рамках планового розширення мережі відкрив перше відділення в місті Коростень Житомирської області. Відділення № 1 знаходиться за адресою вул. Героїв Чорнобиля (вул. Красіна), 3, прим. 1.

Вже з 4 квітня мешканці Коростеня зможуть скористатися у відділенні № 1 повним спектром банківських послуг. У відділенні організовані зони самообслуговування зі стійками «ПУМБ online» для фізичних і юридичних осіб та платіжним кіоском, де клієнти можуть виконати всі основні операції самостійно. Також організована зона 24/7 з цілодобовим доступом до платіжного терміналу і банкомату.

Клієнти в новому відділенні можуть отримати повний перелік банківських послуг з обслуговування фізичних та юридичних осіб і касового обслуговування.

Відділення знаходиться за адресою:
11501, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Героїв Чорнобиля (вул. Красіна), 3, пом. 1.
Режим роботи:
Пн.- Пт. - з 09:00 до 18:00 (без перерви)
Сб.-Нд. - вихідні
Каса:
Пн.- Пт. - з 9:00 до 17:30 (без перерви)
Сб.-Нд. - вихідні

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок