Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ відкрив нове відділення у Полтаві
11 квітня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в рамках планового розширення мережі відкрив нове відділення в місті Полтава. Відділення № 4 знаходиться за адресою вул. Небесної Сотні (вул. Леніна), 9/17

Уже з 11 квітня мешканці Полтави зможуть скористатися у відділенні № 4 повним спектром банківських послуг: оформити кредити і депозити, зробити обмін валют, сплатити комунальні  платежі і т.д. У відділенні організована зона цілодобового обслуговування 24/7, встановлений термінал поповнення і стійки «ПУМБ online», щоб клієнти могли самостійно виконати всі операції. Клієнтам надається повний перелік банківських послуг з обслуговування фізичних та юридичних осіб, касового обслуговування, а також організована зона обслуговування клієнтів Persona.

Відділення знаходиться за адресою:
36000, м. Полтава, вул. Небесної Сотні (вул. Леніна), 9/17

Режим роботи:
Пн.- Пт. - з 09:00 до 18:00 (без перерви)
Сб.-Нд. - вихідні
Каса:
Пн.- Пт. - з 9:00 до 17:30 (без перерви)
Сб.-Нд. - вихідні

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок