Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ визнаний одним з кращих банків для МСБ за результатами 2018 року
01 квітня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зайняв лідируючі позиції у рейтингу «Фінансовий Оскар 2018» за версією журналу «Бізнес» одразу у декількох номінаціях. 

Так, ПУМБ став другим банком-лідером у номінації «Опора МСБ» за досягнення на ринку кредитування та обслуговування малого та середнього бізнесу в Україні, а також увійшов до ТОП-3 у номінації «Аграрний банк», посів третє місце у рейтингу. 

«Фінансовий Оскар» щорічно відмічає кращих представників фінансового сектору. Уже третій рік поспіль ПУМБ представлений у трійці лідерів українських банків, визнаних найкращими для обслуговування малого та середнього бізнесу, а також аграрного сектору, тим самим підтверджуючи свою надійність для корпоративних клієнтів. 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок