Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – перший банк-партнер компанії COMARCH в Україні з реалізації електронного факторингу
28 березня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) відтепер надає юридичним особам послуги електронного факторингу на платформі COMARCH e-invoicing. Такі нововведення стали можливі завдяки початку співпраці банку з міжнародною ІТ-компанією COMARCH, яка спеціалізується на розробці унікальних рішень в обміні фінансовою, комерційною, логістичною документацією у вигляді електронного документу безпосередньо між комп'ютерними системами бізнес-партнерів.

Юридичні особи, які користуються електронним факторингом від ПУМБ, вже відчули усі переваги фінансової послуги: гарантовану безпечну передачу комерційної інформації, уникнення витрат, пов’язаних з паперовим документообігом, отримання та зберігання документів онлайн тощо.

Так, однією з перших, хто підключився до факторингу ПУМБ на платформі COMARCH e-invoicing, стала компанія-постачальник ТОВ «Стор Фуд Дистриб’юшн», яка є ексклюзивним імпортером європейських брендів продуктів харчування в Україні та співпрацює з найбільшими торговельними мережами як METRO, Varus, АТБ, Ашан, BILLA та іншими.

«Кількість клієнтів малого та середнього бізнесу, що працюють з факторингом від ПУМБ налічує понад тисячу компаній. Даний продукт є зручним фінансовим інструментом для тих клієнтів, які працюють з підприємствами на умовах відстрочки платежу і для яких час – найцінніший ресурс. Електронний документообіг від COMARCH значно спрощує передачу документів по факторингу між всіма учасниками процесу, економить час, не потребує витрат на передачу паперових документів. Ми пишаємось тим, що першими в Україні можемо надавати клієнтам ПУМБ ще більш вдосконалені послуги» - коментує Олена Рудик, директор Департаменту по роботі з малим бізнесом ПУМБ.

Нагадаємо, що ПУМБ займає лідируючі позиції серед українських банків з надання послуг факторингу, а його частка на ринку складає понад 25%.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок