Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Lots Of Socks 2019: ПУМБ – в ТОП-3 найдобріших сердець
28 березня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

21 березня в 6 київських офісах ПУМБ близько 800 волонтерів придбали та одягли яскраві шкарпетки – зібрали для ВБО «Даун Синдром» понад 53 тис. грн. Кошти підуть на діяльність Центру раннього розвитку та реалізації програм з розвитку дітей із синдромом Дауна – на логопедичний розвиток, психологічну підтримку та розвиток, загальну корекцію розвитку (заняття з корекційним педагогом), фізичний розвиток (заняття з кінезіотерапевтом).

«Ми надзвичайно вдячні ПУМБ за багаторічну співпрацю та фінансову підтримку програм нашої благодійної організації, що представляє інтереси сотень українських дітей із синдромом Дауна, а також їх сімей. Підтримуючи наші ініціативи, зокрема беручи участь у традиційному флешмобі Lots Of Socks, ви допомагаєте підвищити якість життя та змінити на краще майбутнє дітей із синдромом Дауна в Україні. Щомісяця фахівці Центру проводять близько 300 годин розвиваючих занять, які відвідують у середньому 90 дітей у віці від народження до 8 років, а також їх батьки. Зібрані кошти покриють витрати на проведення цих занять. Їх мета − навчити дітей говорити, спілкуватися з однолітками, підготувати до дитячого садка та школи», − зазначила Олена Большаніна, президент ВБО «Даун Синдром». 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок