Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ повністю виплатив єврооблігації
08 січня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) 31 грудня 2018 року виконав останній платіж за єврооблігаціями у розмірі $ 17,6 млн. Таким чином, банк своєчасно та в повному обсязі погасив євробонди 2007 року випуску.

«Це перший і єдиний випадок серед українських банків, коли випущені в 2007-2008 роках єврооблігації повністю погашені, та інвестори отримали всі свої гроші з хорошим доходом. ПУМБ планує і надалі працювати на міжнародних ринках, де вже добре себе зарекомендував як надійний і успішний банк», - прокоментував заступник Голови Правління, фінансовий директор ПУМБ Ігор Кожевін.

Решта чотири приватні українські банки, що випускали єврооблігації в 2007-2008 роках, не змогли виконати зобов'язання і знаходяться у стані дефолту. Залишаються ще два державні банки, які продовжують виконувати свої зобов'язання до 2025 року.

Всього ПУМБ випустив два транші єврооблігацій: в лютому 2007 року на суму $ 150 млн і в травні цього ж року ще на $ 125 млн. Спочатку виплачувався купон 9,75%, а після реструктуризації в грудні 2009 року прибутковість підвищилася до 11,0% .

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок